X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
10 listopada bieżącego roku Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych podpisała umowę generalną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group. Tym samym ochroną ...
Czytaj więcej »
W dniu 15.10.2009 Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa TUnŻ S.A. Vienna Insurance Group ogłosiły, swoją decyzję o zakończeniu współpracy sponsorskiej z reprezentacją Polski ...
Czytaj więcej »
Zarządy obu spółek Compensy, życiowej i majątkowej, w oficjalnym komunikacie oświadczyły, że nie chcą dalej sponsorować piłkarskiej reprezentacji Polski. Compensa swoją decyzję argumentuje brakiem spodziewanych korzyści ...
Czytaj więcej »

Wyniki VIG Polska za rok 2008

2009-03-17 09:49 wtorek
Polskie spółki VIG zebrały w 2008 r. łącznie 3,3 mld zł składek. Wynik finansowy sześciu ubezpieczycieli wchodzących w skład grupy rodem z Austrii wyniósł ponad 50 ...
Czytaj więcej »

Nowy zarząd życiowej Compensy

2008-12-29 10:31 poniedziałek
W skład nowego zarządu spółki Compensa TUnŻ S.A. Vienna Insurance Group weszły następujące osoby...
Czytaj więcej »
<1>
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.